ZiskejZdravi.cz

Totální protirakovinná kůra

Po dobu trvání této kůry nesmí pacient přijímat žádnou potravu mimo předepsaných čajů a zeleninové šťávy. Směs zeleninové šťávy může pacient pít při pocitu hladu, avšak ne více než půl litru denně (čím méně tím lépe). Jak je dále popsáno, můžeme kůru započít vlastní přípravou vylisované směsi zeleninových šťáv, pokud máte možnost použít zdravě vypěstované zeleniny pro tento účel. Tyto šťávy můžeme hotově zakoupit v obchodě pod názvem "Breuss-Geműsesäft-Misching (v Německu - pozn. překladatele).

Směs zeleninové šťávy

Sestává z 300 g červené řepy, 100 g mrkve, 100 g bulvy celeru, 30 g černé ředkve, 1 brambor (velikosti slepičího vejce). Vše očistit, oloupat, nastrouhat, smísit a vylisovat. Tyto směsi lisujeme přes plátěný pytlík a podobně. Vylisovanou šťávu ještě přefiltrujeme přes jemné sítko nebo plátno nebo necháme ustát, aby se usadila rozptýlená dužina, neboť tato není vhodná a byla by zbytečnou živinou pro výživu rakoviny. Rakovina totiž žije jen z pevných částic potravy, kterou přijímáme, zvláště z rostlinné nebo i živočišné bílkoviny. Pije-li pacient 42 dnů jen uvedenou šťávu a uvedené čaje, odumírá nádor, ale člověk přitom žije dál.

Přesto, že pacient může během této kůry ztratit na váze 5 až 15 kg, cítí se docela dobře. Sám jsem tuto kůru prodělal a nikdy se mi tak dobře nepracovalo jako během této kůry. Je dobré před započetím této kůry mimo normální stravu vypít denně 1/4 litru šťávy, abychom si na tuto pomalu zvykli. Bezpodmínečně k životu při kůře potřebuje člověk jen 1/8 až 1/4 litru denně, ale až do 1/2 litru denně může vypít, a to mimo předepsaných čajů. Množství čajů může pít podle chuti, ale všecky pravidelně. Pijeme pomalu po doušcích nebo po lžičkách, nepolykáme ihned, ale čekáme, až se tekutina smísí se slinami (enzymy ze slin trávení ulehčují). Dodatečně, čas od času, můžeme vypít doušek šťávy z kyselého zelí, což pomáhá při vyměšování.

Správně prováděná protirakovinná kůra

Kdo ji správně provádí, ztratí jen málo na váze.

 1. Ráno nejprve půl šálku ledvinového čaje (pít pomalu a neohřívat).
 2. Po 30 až 60 minutách později 1 až 3 šálky teplého šalvějového čaje s třezalkou, mátou peprnou a s meduňkou, pít opět pomalu po doušcích.
 3. Opět po 30 až 60 minutách polknout malý doušek směsi zeleninových šťáv, opět řádně proslinit.
 4. Po dalších 15 až 30 minutách znovu malý doušek směsi zeleninových šťáv, podle pocitu hladu.
  Během dopoledne budeme potřebovat asi 10-15x doušek zeleninových šťáv. Jen tehdy, pokud máme na něj chuť z pocitu potřeby. Mezitím opět čaj šalvějový vlažný, kolik chceme. Všechny čaje bez cukru!
 5. V poledne zase zase 1/16 litru (půl šálku) ledvinového čaje a rovněž tak večer před spaním. Ledvinový čaj však pít pouze první tři týdny.
 6. Odpoledne potřebujeme častěji malý doušek šťáv, ale nemusíme! K této kůře nebo polokůře musím důrazně připomenout, že směs zeleninové šťávy podle mého složení se musí bezpodmínečně pít ve spojení s předepsanými čaji vždy po doušcích a dobře proslinit! Nikoliv jen samotnou směs zeleninové šťávy bez čajů!
 7. Je nutné, byl-li pacient ozařován nebo nikoliv, aby po doušcích vypil také šálek pakostu (Geramium Robertianum), který obsahuje trochu rádia.

Užíváním po doušcích těchto šťáv a čajů nastává nucené dobré proslinění a způsobuje současné minimální zatížení pro trávicí orgány. Během této kůry se má pacient snažit být činný, také již proto, aby se od své nemoci a od chuti na jídlo odreagoval. Mimo ledvinového a šalvějového čaje se má pít dodatečně (při různých případech rakoviny) čaje jak dále uvedeno např. při zácpě. Nastane-li během kůry zácpa, pomáháme si potím lehkých projímadel nebo čípky. Příčinou šťávové kůry je žilní vrátnicový oběh tak povzbuzen, že mnohé z toho, co by se ve střevě dalo ještě zpracovat, je v těle skoro úplně odebráno. Z tohoto důvodu se může přihodit, že pacient nemá žádnou stolici po několik dní a přitom ale zůstává bez potíží.Zvláštní případy

Při tumoru mozku - denně 1-2 šálky čaje z meduňky, pít vlažné. Připravíme tak, že jednu špetku dáme do horké vody a necháme 10 minut luhovat.

Při rakovině oka - denně 1 šálek čaje ze světlíku. Připravíme tak, že jednu špetku dáme do horké vody a necháme 10 minut luhovat.

Při rakovině prsu, vaječníku, dělohy - denně jeden šálek čaje ze směsi kontryhelu a hluchavky. Po špetkách dáme do horké vody a necháme 10 minut luhovat.

Při rakovině patra, rtu, krčních žláz, jazyka, hrtanu - bedrník (Pimpinella magna) jako při záškrtu, ale užívat všech 42 dní tak, že jednou plnou polévkovou lžící vypláchnout ústa a kloktat a pak vyplivnout. Se druhou lžící totéž. Třetí lžíci čaje kloktat a pak spolknout!

Toto vícekrát denně opakovat. Čaj připravíme tak, že jednu plnou čajovou lžičku kořene bedrníku vaříme v jednom šálku vody 3 minuty. Luhujeme 10-15 minut.

Při rakovině kůže - při velikosti 1/2 až 1 cm průměru toto místo několikrát za den natupujeme čerstvě utrženým vlaštovičníkem (při utržení vytéká žlutá šťáva). Je-li nemocné místo větší než 1 cm, potom natupujeme na okraji tohoto místa a dále až na zdravou kůži. V zimě k tomu použijeme odvar z této byliny. Omýváme pak jen kolem nemocného místa! Jednu špetku sušené byliny luhovat do šálku horké vody a 10 minut luhujeme. Nepoužívejte na bolavé místo!

U rakoviny kosti, plicní rakoviny a plicní tuberkulózy - pije se čaj ze směsi jitrocel kopinatý nebo širokolistý, islandský mech, lugenkrkaut, popenec, divizna a koprním štětinolistý. Vše dohromady smícháme a luhujeme v horké vodě 10 minut. Pije se čím více, tím lépe. Při plicní tuberkulóze k tomu ještě 1 čajovou lžičku semene jitrocele širokolistého spolknout s trochou čaje. V lékárnách je tato droga známá pod názvem bleší semeno.

Při rakovině jater - pít denně dva šálky čaje ze slupek brambor. Jednu hrst bramborových slupek vaříme ve 1/4 litru vody. Chutná-li tento čaj pacientovi, je to známka, že to potřebuje, nechutná-li mu, pít jej nemusí. Užívá se po doušcích. Dále děláme zábaly z kapustových listů se vtíráním olivového oleje nebo s olejem z rozmačkaných vyluhovaných třezalkových květů, ve kterém je již rozpuštěn červený Hypericin.

Zábaly z kapustových listů se doporučují u všech forem rakovinových onemocnění. Přikládají se na záda v kříži. Připravíme je tak, že tři umyté listy rozválcujeme pomocí láhve, až žebra zvláční. Položíme do postele vlněnou deku, asi 50 cm široký pruh. Na tuto položíme složený pruh prostěradla a na tuto šátek s rozmačkanými listy, dva vedle sebe a třetí křížem. Pacienta uložíme a pak prostěradlem a dekou pevně zabalíme. Zábal musí pevně držet a těsně přiléhat. Špatný zábal musí být sejmut, neboť vše ještě zhoršuje. Jinak ráno zábal sejmeme a teplou vodou pacienta omyjeme a osušíme. Potom vtíráme ohřátý olej na choré místo a přikryjeme teplým šátkem. Dříve než takový zábal provedeme, musí být pacient dobře zahřát.

Při rakovině žaludku - pít jednou denně 1 šálek neohřátého čaje z pelyňku (po doušcích) nebo čaj z zeměžluče. Jednu špetku drogy luhujeme jen 3 sekundy v šálku horké vody. Je-li při této chorobě žaludeční neuróza, pije se ještě jeden šálek denně z kozlíku a pelyňku. Půl čajové lžičky kozlíku vaříme v šálku vody 3 minuty a potom na 3 sekundy šálkem přelijeme špetku pelyňku.

Při rakovině sleziny a slinivky břišní - pít nejméně 1 litr šalvějového čaje. Provádět krátké horké zábaly ze senných květů, přesličky nebo ovesné slány. Senné květy necháme jen luhovat, přesličku a ovesnou slámu necháme 10 minut povařit. Špatné zábaly neprospívají, ale škodí!

Při rakovině prostaty a varlat - pít denně po doušcích 2 šálky vlažného čaje z vrbovky malokvěté (Epilobium Parviflorum), jedna špetka do 2 šálků horké vody, 10 minut luhovat.

Dodatek k totální protirakovinné kůře

Vypozoroval jsem, že čaj obsahující vápník, jak doporučuji při rakovině kostí a plic, poskytuje velmi dobré služby při všech formách rakoviny na různých částech těla. Doporučuji jej všem rakovinou postiženým - netrpí pak nedostatkem vápna.

Dodatek č. II.

Doporučoval jsem vždy, aby tuto kůru prováděli pacienti pod dohledem lékaře proto, aby lékaři mohli se mnou sledovat průběh léčení touto kůrou a aby mohli sledovat také krevní tlak pacienta a podobně. Mám však zkušenostem že mnozí lékaři o přírodní léčbě nechtějí nic vědět a dokonce pacienty zrazují od této protirakovinné kůry. Ozařování, injekce a jiné medikamenty během provádění kůry jsou nežádoucí a škodlivé. Není sice správné dělat něco za zády lékaře, který by nás mohl podezřívat z oklamání.

Zůstává proto na jednom každém, chce-li léčebnou kůru provádět pod dohledem lékaře či nikoli. Hned po případné operaci se nesmí moje léčebná kůra provádět a je nutno posečkat alespoň 2 až 3 měsíce, podle toho, jak se pacient cítí. Během této čekací doby má pacient pít 1/16 až 1/8 litru zeleninové šťávy mimo normální potravy (polévky z ovesných vloček, zeleninové polévky a veškerá lehká jídla). Zeleninové šťávy pít před obědem po doušcích, včetně předepsaných čajů! S totální protirakovinnou kůrou bez jídla začněte, až se pacient cítí dobře a dost silný.

Po 42 denní kůře se zeleninovými šťávami a čaji začít jíst pomalu málo solenou stravu, lehce stravitelnou, ještě 2 až 4 týdny pít dále po doušcích denně před obědem asi 1/16 až 1/2 šálku zeleninové směsi šťáv. Aby rychle zesílil, je nutno užívat zesilující přípravky, jako kvasnicové tablety apod.

Dodatek č. III

Byl jsem tázán, zda by pacienti při kůře mohli jíst trochu chleba, med, vejce, zeleninu nebo šťávu z černého rybízu, malin nebo dýně a zda současně mohou užívat i léky. K tomu tedy následující vysvětlení:

Již jsem vysvětlil, že po 42 dní této kůry se smí jako jediná potrava užívat jen směs zeleninových šťáv a čajů. Dovoleno by bylo pouze občas užívat trochu šťávy z citronu nebo šťávy z čerstvého jablka, nikdy však obojí najednou ani současně se zeleninovou šťávou!! Čaje ze šalvěje, máty, třezalky a meduňky se může pít v neomezeném množství, avšak bez cukru. Nejlépe je však nic jiného nejíst! Při nedodržení mých pokynů a údajů se může nemoc a naděje na vyléčení prodloužit, ne-li skončit nezdarem.

Chci k mým požadavkům na léčení zdůraznit, že dlouholeté pozorování mi potvrdilo, že tzv. nezdary této kůry byly způsobeny právě proto, že nebyla kůra přesně a ve všech bodech dodržována. Odhadem na 20 000 rakovinou nemocných a jiných zdánlivě nevyléčitelných nabylo opět zdraví pomocí doporučované kůry. Zemřeli jen takoví, kteří mimo kůry dostávali medikamenty včetně injekcí. (Rozumí se během provádění kůry). Při těchto medikamentech a injekcích jsou ničeny nejen rakovinné buňky, ale žel také mnoho zdravých, tělu vlastních buněk.

Rakovinné buňky nejsou nemocné vlastní buňky, ale vlastní rakovinné buňky tělu cizí - zvrhle vytvořené. Tyto buňky žijí z balastu, který člověk přijímá s potravou a který je v potravě obsažen (z bílkovin). Naproti tomu nemohou rakovinné buňky žít dále jen ze zeleninové šťávy. Rakovinný nádor je samostatný útvar a vytváří samostatné buňky a toto není vlastně nemoc. Je přirozené, že pak nádor tlačí na vlastní buňky těla a tyto jsou pak ničeny, z čeho je pak nemoc. Musíme tedy vlastní rakovinné buňky rozrušit vyhladověním pomocí šťávové kůry. Tento můj názor byl potvrzen tisícerými úspěchy.

Proč tento nádor roste z počátku pomalu a nakonec velmi rychle? Z jedné buňky se vytvoří dvě, ze 2 pak 4, ze 4 pak 8, z 8 už 16,... Když jich naroste 10 000, pak se vytvoří 20 000 a pak to jde s růstem rakovinného nádoru rychle. A přesto zůstává vyhlídka na vyléčení touto "Totální protirakovinnou kůrou", nebo úplné vyléčení. Tímto jsem odpověděl na mnohé otázky lékařů, kteří mi psali a nevěřili, že lze 42 dní žít bez bílkovin při provádění mojí doporučované kůry.

Brouss

Nakonec chci tedy velmi srdečně poprosit všechny vážené lékaře a vědce, aby mé úspěchy v léčení rakoviny i jiných zdánlivě nevyléčitelných nemocech vědecky přezkoušeli a se mnou pomáhali trpícím a nepracovali proti mně jen proto, že nejsem lékařem. Jen si vzpomeňte, kolik velkých vynálezů vyšlo z lidí neodborných, konečně tím nejdůležitějším na tom přece je samotný konečný úspěch, který je lidstvu užitečný. To by mělo být uznáno a to i tehdy, jestliže je to pro ně zatím nepochopitelné. Často se stává, že nějaký problém je vědecky zkoumán 60 i více let a cíle není dosaženo. Tu přijde prostý, ale nadaný člověk, který třeba náhodou našel to pravé, (například léčení rakoviny) a v takovém případě přece nemůže věda a školená medicína takové úspěchy ignorovat, aniž by tuto metodu konečně vyzkoušela a ověřila. Obracím se proto ještě jednou na kompetentní dámy a pány s prosbou, aby uznali úspěchy z hlediska medicíny, i když se jedná o věci, které jsou pro ně ještě nevysvětlitelné. Byl bych šťasten, kdyby byla tato "Totální protirakovinná kůra" ještě zlepšena kombinací ještě s jinými úspěšnými metodami léčení rakoviny.

Zvláštní upozornění- připomínky k zeleninové kůře

Je velmi dobré mít hodně pohybu na čerstvém vzduchu.

Chtěl bych připomenout, že tato kůra přináší úspěch mimo léčení rakoviny rovněž také v následujících případech:

 1. ako prevence proti onemocnění rakovinou.
 2. Jako regenerační kůra pro celé tělo (1/3-1/4 litru šťávy i s čaji k tomu uvedenými - šalvějový a ledvinový - pít denně před jídlem po doušcích).
 3. Jako odtučňovací kůra - je možné užívat jako při rakovině 42 dnů.
 4. Jako jarní zdravotní kůra.
 5. Ke zlepšení krevního obrazu (vyčistění krve).
 6. Při potížích s kloubech ve spojení s koupelemi.

Kuřáci, kteří onemocní rakovinou a neupustí od kouření, budou provádět kůru bezúspěšně!

Při těžkém rakovinném onemocnění je vhodnější připravit šťávy z vlastní zdravé čerstvé zeleniny. Pozor ale na správné sestavení. Přesto jsem rád, že jedna švýcarská firma tuto zeleninovou směs šťáv vyrábí, poněvadž je mnoho tisíc hledajících pomoc ve městech a těch, kteří nemají možnost sehnat hodnotnou zeleninu na tyto šťávy. Navíc jsou roční období, kdy není zelenina k dispozici.

Poznámka: Při akutních onemocněních rakovinou nebude asi dost možné navrhovanou metodou se u nás léčit, jak autor Brouss uvádí, poněvadž u nás platí zákon podřídit se léčení lékařskou medicínskou metodou, která nedovolí zmíněný způsob léčby. Nemělo by však být námitek proti tomu, když ze zdravé zeleniny bude někdo dle svého rozhodnutí pít šťávy a čaje, jako preventivní osobní opatření podle shora doporučeného popisu. Zeleninovou šťávu si u nás můžeme připravit takto:

 1. Červenou řepu, mrkev, celerovou bulvu, černou ředkev a brambor nastrouháme na nerezovém struhadle. Vzniklou syrovou kaši snadno prolisujeme přes plátýnko.
 2. Můžeme zeleninu také pokrájet na kousky a mlýnkem na maso ji rozemeleme a pak vylisujeme šťávu.
 3. Totéž můžeme provést v mixéru, který zeleninu rozmixuje a kaši pak lisujeme.
 4. Můžeme využít mixéru - odstředivky.
 5. Štávu můžeme také vylisovat malým lisem na ovoce (Tuti-fruti).

Výňatek z článku "Člověk a vitamín C" (Technický magazín 83/3, str. 32-33)

Velmi účinným prostředkem proti rakovině (k léčení rakoviny) je kombinace kyseliny askorbové či izoaskorbové s betainem. Betain (z latinského Beta-řepa) je sladký krystalický alkaloid obsažený v řepě. Už v r. 1938 publikoval Kunstmann zprávu o úspěšném léčení leukémie šťávou z červené řepy. Podobné zprávy se sporadicky obejvovaly v padesátých a šedesátých letech, aniž by vzbudily valnou pozornost. Dr. Toshiki z institutu v Cintimaci, který se intenzivně zabýval výzkumem vlastností kombinace betainu s kyselinou askorbovou, vysvětluje údajný cyklostatický účinek tím, že přírodní povrchově aktivní alkaloid betain podporuje dopravu kyseliny askorbové do buněk, přednostně prý do buněk novotvarů. Kombinace vitaminu C a extraktu z červené řepy je věc tak prozaická, ba až triviální, že ji zatím většina odborníků ignoruje. Asi se jim nezdá, že by to měl být ten dlouho hledaný prostředek proti rakovině, na jehož výzkum se už vynaložilo tolik miliard.

„Rady k předcházení a léčení mnohých nemocí, rakoviny, leukémie a jiných zdánlivě nevyléčitelných nemocí, které jsou pomocí přírodních prostředků vyléčitelné." Rudolf Brouss (výňatky z německé brožury - doslovný překlad)

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Nemoci - přírodní pomoc nemocným

Nemoci - přírodní pomoc nemocným