ZiskejZdravi.cz

Puchýře, opar i pásový opar léčen aloe vera - zkušenost

Podle Billa Coatse z Coats Aloe International ničí lokální používání aloe vera bakterie a viry, jakými jsou např. Herpes simplex virus, který způsobuje puchýře a opary, a zoster herpes virus, který způsobuje pásový opar. Aloe vera rovněž stimuluje uzdravovací schopnosti.

Studie prováděné Billem Wolfem, zubním lékařem, rovněž ukazují, že aloe vera inhibituje růst těchto virů. (zabraňuje růstu virů. - pozn. překl.) Jedna žena z Kanady viděla na vlastní oči, jak aloe vera léčí opary. V dopise, který napsala společnosti na produkci produktů aloe vera vysvětluje, že používá produkt určený po úlevu při slunečních popáleninách, jakmile pocítí, že se začínají objevovat opary. "Opary byly znecitlivěny, takže jsem necítila bolest," říká. "Během několika dnů bolestivé místo zmizelo, aniž by se rozvinul skutečný opar."

Žena z Nevady, USA ověřovala úlohu aloe vera při léčbě pásového oparu. V dopise žena uvedla, že u jejího strýce se po amputaci nohy rozvinul pásový opar. Antibiotika a další předepsané léky nebyly schopny vyléčit potíže a tak žena začala koupat postižená místa v koupelovém gelu založeném na aloe, a aplikovala jojobový olej a poté gel z aloe vera. Strýc také pil před každým jídlem 90 ml šťávy aloe vera. Během druhého dne se začal pásový opar zlepšovat. Sedmým dnem zmizely všechny opary a všechny boláky a během měsíce byl strýc zcela vyléčen.

Zdroj informací:

Diane Gage: "Aloe Vera"

Lee Faber: "Aloe Vera"Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Eshop - ekodrogerie, byliny, potraviny

Nemoci - přírodní pomoc nemocným

Nemoci - přírodní pomoc nemocným